Картотека фахових публікацій для вихователя-методиста

Відповідно до Примірної інструкції з діловодства у ДНЗ картотека публікацій періодичних фахових видань є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ документацією вихователя-методиста. Полегшити її оформлення допоможе Картотека публікацій журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» за 2014 рік.

Відповідно до Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059, картотеку публікацій періодичних фахових видань включено до переліку обов’язкової документації вихователя-методиста.

Щоб полегшити передплатникам її оформлення, тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував Картотеку публікацій журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» за 2014 рік.

Картотека містить вичерпні анотації на всі публікації журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» за 2014 рік — 250 зручних бібліографічних карток.

ЯК КАРТОТЕКА СТАНЕ В ПРИГОДІ ПЕРЕДПЛАТНИКАМ?

З її допомогою можна:

  • Доповнити обов’язкову картотеку періодики

 Бібліографічні картки виготовлено з цупкого якісного паперу. Тож картотека довго прослужить своїм користувачам.

ЯК ОТРИМАТИ КАРТОТЕКУ?

Вже з січневим числом «Вихователь-методист дошкільного закладу» 2015 року всі річні передплатники отримали картотеку в ПОДАРУНОК. Також отримають її всі, хто передплатить журнал на весь 2015 рік у майбутньому. Зробити це можна за допомогою редакційної передплати.

Передплатники 2014 року, які з певних причин не планують продовжити передплату на 2015 рік, можуть придбати картотеку. Зробити це можна онлайн або за номерами 0 800 212 012 (callback), 0 44 586 56 06.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дошкільне тіловиховання в літній період

Одним із найважливіших завдань у літній період є оздоровлення дітей. Забезпечте максимальне перебування дошкільників на свіжому повітрі, рухову діяльність, систематичне загартування, раціональне харчування. Дізнайтеся про основні напрямки дошкільного тіловиховання в ЗДО
12443

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді