Облік навчальних досягнень тимчасово переміщених учнів: чи вписувати у Класні журнали

2398

Запитання

Тимчасово переміщених учнів, що планують повертатися на навчання до попереднього закладу загальної середньої освіти, вписувати до Класних журналів чи вести для них окремі?

Відповідь

Тимчасово переміщені: чи записувати до Алфавітної книги

Облік навчальних досягнень учнів можна здійснювати як у Класному журналі відповідного класу, так і в окремому журналі. Це питання має бути врегульоване рішенням керівника (наказом), яке він приймає в межах гарантованої державою академічної, організаційної, фінансової і кадрової автономії закладів освіти (ст. 23 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII).

Звертаємо увагу, що ведення окремого обліку тимчасово переміщених учнів за місцем їх перебування (навчання) визначає наказ МОН «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та організації освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»).

На ваші запитання відповідає Олена Святенко, заступник директора департаменту — начальник управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України

Джерело: стаття журналу Заступник директора школи

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14259

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24514

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
424

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
39382