Чи потрібно змінювати умови праці та переводити працівників на неповний робочий день?

940
Автор
шеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта

Запитання

Чи потрібно змінювати умови праці та переводити працівників на неповний робочий день? За умови, що у звичайний час заклад працював 10,5 годин, а на разі освітній процес відновлено з 6-ти годинним перебуванням дітей.

Відповідь

Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Зрозуміло, що вихователь, наприклад, 3 години працює з дітьми, а 3 години виконує іншу організаційну та педагогічну роботу – чи надає дистанційні послуги, чи працює з батьками, чи оформляє методичні посібники і т.д. Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», передбачено, що робочий час вихователя – це і робота з дітьми, і інша педагогічна та організаційна робота. Тому, мені здається, що не потрібно змінювати умови праці і переводити працівників на неповний робочий день. Навантаження вихователів як було, так і є. 

 

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2649

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24474

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31243