Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого

2150

Запитання

Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого: документальний супровід

Відповідь

Для переведення учня зі спеціального закладу освіту потрібно виконати такі кроки:

Переведення учня зі спеціального закладу освіти

  1. Учень чи один з його батьків має подати керівнику обраного закладу письмовий запит щодо можливості зарахування. Також вони мають право надіслати скановану копію запиту на електронну пошту.
  2. Керівник навчального закладу впродовж трьох робочих днів з моменту надходження заяви повинен надати учневі або одному з його батьків письмову відповідь. У ній керівник зазначає наявність вільних місць в певному класі, а також можливість зарахування учня до цього класу. Зробити це можна електронною поштою.
  3. Учень або один з його батьків подають до спеціального закладу освіти, в якому навчається учень:
  • заяву
  • письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування учня.

Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого

  1. Керівник закладу освіти впродовж п’яти робочих днів з дня отримання документів видає наказ про відрахування учня з метою переведення його до іншого навчального закладу та видає учню або одному з його батьків особову справу учня.
  2. Учень чи один з його батьків впродовж п’яти робочих днів з моменту отримання документів від ЗЗСО подають до закладу освіти, в який переводиться учень:
  • заяву про зарахування
  • особову справу учня
  • витяг поточного оцінювання з місця попереднього навчання (якщо учень переводиться до іншого закладу під час навчального року).

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5013