Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого

1970

Запитання

Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого: документальний супровід

Відповідь

Для переведення учня зі спеціального закладу освіту потрібно виконати такі кроки:

Переведення учня зі спеціального закладу освіти

  1. Учень чи один з його батьків має подати керівнику обраного закладу письмовий запит щодо можливості зарахування. Також вони мають право надіслати скановану копію запиту на електронну пошту.
  2. Керівник навчального закладу впродовж трьох робочих днів з моменту надходження заяви повинен надати учневі або одному з його батьків письмову відповідь. У ній керівник зазначає наявність вільних місць в певному класі, а також можливість зарахування учня до цього класу. Зробити це можна електронною поштою.
  3. Учень або один з його батьків подають до спеціального закладу освіти, в якому навчається учень:
  • заяву
  • письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування учня.

Як перевести учня зі спеціального закладу освіти до іншого

  1. Керівник закладу освіти впродовж п’яти робочих днів з дня отримання документів видає наказ про відрахування учня з метою переведення його до іншого навчального закладу та видає учню або одному з його батьків особову справу учня.
  2. Учень чи один з його батьків впродовж п’яти робочих днів з моменту отримання документів від ЗЗСО подають до закладу освіти, в який переводиться учень:
  • заяву про зарахування
  • особову справу учня
  • витяг поточного оцінювання з місця попереднього навчання (якщо учень переводиться до іншого закладу під час навчального року).

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14284

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24549

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
431

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
39400