Відповідь
Для переведення учня зі спеціального закладу освіту потрібно виконати такі кроки:
Переведення учня зі спеціального закладу освіти
- Учень чи один з його батьків має подати керівнику обраного закладу письмовий запит щодо можливості зарахування. Також вони мають право надіслати скановану копію запиту на електронну пошту.
- Керівник навчального закладу впродовж трьох робочих днів з моменту надходження заяви повинен надати учневі або одному з його батьків письмову відповідь. У ній керівник зазначає наявність вільних місць в певному класі, а також можливість зарахування учня до цього класу. Зробити це можна електронною поштою.
- Учень або один з його батьків подають до спеціального закладу освіти, в якому навчається учень:
- заяву
- письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування учня.

- Керівник закладу освіти впродовж п’яти робочих днів з дня отримання документів видає наказ про відрахування учня з метою переведення його до іншого навчального закладу та видає учню або одному з його батьків особову справу учня.
- Учень чи один з його батьків впродовж п’яти робочих днів з моменту отримання документів від ЗЗСО подають до закладу освіти, в який переводиться учень:
- заяву про зарахування
- особову справу учня
- витяг поточного оцінювання з місця попереднього навчання (якщо учень переводиться до іншого закладу під час навчального року).
«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
Що врахувати у питаннях охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі освіти — огляд Положення у статті
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.