Де скачати електронні підручники для школи

6475

Запитання

Які електронні підручники використовувати в освітньому процесі та де їх скачати?

Відповідь

Скачати електронні підручники для учнів закладів загальної середньої освіти можна за посиланнями на двох сайтах:

  • Міністерства освіти і науки України (з головної сторінки перейти в розділ «Освіта», потім у «Загальна середня освіта» → «Підручники» → «Електронні підручники»)
  • Інституту модернізації змісту освіти (з головної сторінки перейти в розділ «Підручники», зі спадного меню обрати «Електронні версії підручників»).

Зауважте!

У пункті 6 Положення про електронний підручник визначено, що перелік е-підручників, які отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», оприлюднюють на веб-сайтах:

  • МОН України (mon.gov.ua)
  • ІМЗО (imzo.gov.ua)
  • спеціального інформаційного ресурсу (у процесі розроблення).

Таблиця посилань на електронні версії підручників

МОН

ІМЗО

Також на сайті ІМЗО розміщені електронні версії посібників курсу «Фінансова грамотність» для навчання учнів початкової, основної та старшої школи.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
224835

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16688

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50402

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
191189

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13432