Яка тривалість робочого часу практичного психолога в ЗДО зі спеціальними та інклюзивною групами

4709

Запитання

У дитячому садку функціонує 12 груп, з яких 1 інклюзивна і 3 групи спеціальні — для дітей з порушеннями зору. Яке тижневе навантаження практичного психолога за таких умов?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Педагогічне навантаження таких працівників закладів дошкільної освіти визначають відповідно до Закону про дошкільну освіту. Зокрема педнавантаження практичного психолога ЗДО спеціального типу та з інклюзивними групами становить 20 годин на тиждень.

Якою має бути заробітна плата практичного психолога — у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок».
Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Професійне вигорання педагогів: вживаємо запобіжних заходів

Професія педагога здійснюється у системі «людина-людина». Встановлено, що представники таких професій, діяльність яких базується на тривалій та постійній взаємодії з іншими людьми, більш схильні до професійного вигорання
12014

Труднощі дитини старшого дошкільного віку: консультація для батьків

Батьки старших дошкільників скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми дітьми. Іноді проблеми в спілкуванні виникають через брак знань. Розкажіть татам і мамам ваших вихованців про розвиток та потреби дитини в цей період
16589

Прийоми першої психологічної допомоги в кризовій ситуації

Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні та стресі. Вони можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. І якщо людину, яка знаходиться поряд з вами, помітно «накрило» емоціями, буде корисним знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги.
8663