Чи можна практичному психологу присвоїти кваліфікаційну категорію і педагогічне звання одночасно

799

Запитання

Чи можна практичному психологу одночасно присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» (14 тарифний розряд) та звання «практичний психолог — методист»?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Педагогічне звання і кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» можна присвоювати одночасно.

Якщо у практичного психолога достатній стаж педагогічної роботи, він досяг високого професіоналізму, то атестаційна комісія другого рівня має право присвоїти йому кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» й відповідне педагогічне звання.

Розгляньте на прикладі, як зміниться заробітна плата практичного психолога, якщо йому одночасно присвоєно педагогічне звання «практичний психолог — методист» і кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок».

Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

До теми:
Чи можна вносити зміни в тарифікаційний список

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Труднощі дитини старшого дошкільного віку: консультація для батьків

Батьки старших дошкільників скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми дітьми. Іноді проблеми в спілкуванні виникають через брак знань. Розкажіть татам і мамам ваших вихованців про розвиток та потреби дитини в цей період
16481

Прийоми першої психологічної допомоги в кризовій ситуації

Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні та стресі. Вони можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. І якщо людину, яка знаходиться поряд з вами, помітно «накрило» емоціями, буде корисним знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги.
8432

Створюємо річний план роботи практичного психолога дитсадка

І початківець, і досвідчений педагог може мати проблеми з плануванням своєї роботи. Але рецепт простий — спершу обрати ключові завдання, а за ними й інші з’являться. Як скласти річний план практичному психологу дитячого садка до плану роботи на рік і скільки це їх — удосталь?
32286