Чи можна заняття у дитсадку вважати проектом

3839

Запитання

Чи можна одне заняття з вихованцями у закладі дошкільної освіти вважати міні-проектом?

Відповідь

Так, якщо воно відповідає іншим вимогам до проектів.

Проекти можуть реалізовуватись впродовж заняття, протягом дня, тижня чи місяця. Поняття «проект» — широке. Існують мікропроекти, макропроекти, лонгітюдні, які заклад дошкільної освіти розгортає протягом усього навчального року.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Йдеться про реальне залучення дітей, проживання дітьми проектної діяльності. Важливо дотримуватися певних умов, які дозволяють дитині бачити логіку розгортання цього процесу.

На що звернути увагу?

У реальному проекті потрібно змінити позицію вихователя. Важливо, щоб психологічний клімат у групі був демократичним, а не авторитарним. Дайте змогу дітям домовлятися між собою, запропонувати кожному своє рішення проблеми, аналізувати ситуацію. Навчайте дітей звертатися один до одного за допомогою.

Дізнайтеся, як можна спланувати проект за допомогою інтелектуальної карти на прикладі теми «Усе про писанку».

За вебінаром Наталі Гавриш «Проектна діяльність дошкільників: методична кухня»

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1556

Дидактичні ігри для дошкільнят

Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно. Адже важливо знайти підхід до дітей та зацікавити їх. Ефективні поради шукайте у статті
268759

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
120