Яка мінімальна кількість дітей, аби організувати дієтичне харчування

828

Запитання

Якою має бути мінімальна кількість дітей, аби організувати дієтичне харчування в закладі дошкільної освіти? На який нормативний документ посилатися при цьому?

Відповідь

Регламентує організацію дієтичного харчування в закладах освіти глава 3 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладі. Утім, ця глава не містить пунктів, які б визначали мінімальну кількість дітей, аби організувати дієтичне харчування. Також немає такої інформації в інших нормативних документах, що регламентують роботу закладу освіти.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Підстава організувати дієтичне харчування — призначення лікаря закладу освіти або відповідного профілю закладу охорони здоровʼя (п. 3.1 гл. 3 Інструкції). Тож якщо в закладі освіти зʼявляються діти, які потребують дієти, сестра медична або особа, яка відповідає за організацію харчування, має:

З відповіді «Післясмак вебінару з організації харчування в закладі дошкільної освіти» Ольги ЧИКАЛО,
головного спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зауважте!

Доступний запис вебінару «Як організувати харчування в дошкільному закладі — не теорія, а практика»

Е-журнал «Медична сестра дошкільного закладу» можна читати безплатно 3 дні, взявши демо-доступ

Взяти демо-доступ до журналу і читати безплатно 3 дні

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Харчування дітей в літній період

Організація харчування дітей в оздоровчий період — на що звернути увагу. Скачайте корисні інфографіки для стендів у дитячому садку або роздаткових матеріалів для батьків
13412

Діти та здорове харчування: що робити

Тримайте рекомендації ЮНІСЕФ зі здорового харчування. В умовах війни доступ до різних продуктів харчування може бути обмеженим. Але основні принципи здорового раціону залишаються такими самими, і їх важливо дотримувати в міру можливостей та наявних продуктів харчування
1300