Які органи громадського самоврядування можуть діяти у школі

3392

Запитання

Які органи громадського самоврядування можуть діяти в закладі загальної середньої освіти?

Відповідь

Стаття 39 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-XIV, якою врегульовано питання щодо управління та громадського самоврядування, викладена у новій редакції з набранням чинності Законом України «Про освіту».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

До того Закон визначав єдиний орган громадського самоврядування в ЗНЗ — загальні збори (конференція) колективу навчального закладу. Нині ж у частині третій статті 39 вказано, що в закладі загальної середньої освіти можуть діяти органи самоврядування:

  • працівників закладу освіти
  • здобувачів освіти
  • батьківського

а також інші органи громадського самоврядування учасників освітнього процесу.

Водночас загальні збори (конференція) колективу — це вищий колегіальний орган громадського самоврядування закладу загальної середньої освіти.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
45884

Учнівське самоврядування в закладі освіти

Формувати соціалізовану особистість з демократичними поглядами і вмінням працювати в команді – одна з важливих вимог сучасної освіти, яка найкраще реалізується через педагогіку партнерства, однією із форм якої є учнівське самоврядування.
10765