КЛИМЕНКО Антоніна

КЛИМЕНКО Антоніна
начальник управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Статті автора

Уведення додаткової посади заступника директора до штатного розпису навчально-­виховного комплексу
Чи можна додатково вводити до штатного розпису навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — економічний ліцей», у якому функціонують 33 класи загальноосвітньої школи та 2 класи ліцею, посаду заступника директора?
2274
Оплата праці керівних працівників навчально-­виховного комплексу
У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — економічний ліцей» загальна кількість учнів — 921, з них — 61 ліцеїст. Чи має право директор цього навчального закладу на підвищення посадового окладу в розмірі 10%?
1129
Відпустка без збереження зарплати
Із листа до редакції: «Допоможіть розв’язати питання щодо відпустки без збереження заробітної плати. Чи можна відмовитися від неї, якщо заклад освіти вже видав відповідний наказ? На які документи покладатися, щоб аргументувати свою відмову йти в таку відпустку?»
2770
Оплата годин заміщення тимчасово відсутнього вчителя
Із листа до редакції: «Як оплатити години заміщення тимчасово відсутнього вчителя вихователю загальноосвітньої школи-інтернату? Чи впливає на розмір оплати кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», присвоєна за результатами атестації за посадою вихователя?»
4091

Відповіді на запитання автора