Представники Експертус Освіта провели семінар-практикум для вихователів-методистів Львова

17 лютого 2016 року у Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 з поглибленим вивченням німецької мови відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Львова на тему «Корисні фахові інструменти Цифрового видавництва Експертус для освітян»

17 лютого 2016 року у Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 з поглибленим вивченням німецької мови відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Львова на тему «Корисні фахові інструменти Цифрового видавництва Експертус для освітян». Семінар-практикум відкрила Наталія Клочко, головний спеціаліст сектора національного виховання та охорони дитинства Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Наталія Савінова, шеф-редактор методичних видань напряму «Експертус Освіта», провела для вихователів-методистів міста майстер-клас «Блочно-тематичне планування освітнього процесу за принципом методичного конструктора». Учасники, користуючись журналом «Методична скарбничка вихователя», ознайомилися зі складовими методичного конструктора, повправлялися у створенні інтелектуальної карти на задану тему, визначенні особливостей інтегрованого заняття та складанні інтерактивних завдань для дошкільників за допомогою коректурної таблиці.

Під час майстер-класів, проведених Катериною Алєксєєнко, головним редактором КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», веб-програми «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», учасники семінару-практикуму навчилися використовувати інструменти та сервіси консультаційної системи «Експертус Дошкільний заклад» та вести ділову документацію у веб-програмі «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді