У проекті «ІКТ — освітянам!» взяли участь керівники шкіл і дитячих садків Тернопільщини

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» проведено міжрайонний семінар-практикум для керівників, заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів Теребовлянського і Гусятинського районів Тернопільської області.

25 лютого 2015 року на базі спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Гусятинського району відбувся міжрайонний семінар-практикум для керівних працівників дошкільних і загальноосвітніх закладів Тернопільщини. Освітян Теребовлянського і Гусятинського районів об’єднала участь у Всеукраїнському соціальному проекті «ІКТ - освітянам!» напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус.

Делегації очолювали завідуючі Гусятинським та Теребовлянським районними методичними кабінетами Галина Цвігун та Людмила Сурмай.

Ніна Омельяненко, шеф-редактор журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», провела для учасників мультимедійні лекції на тему «Нормативно-правове забезпечення управлінської діяльності». Паралельно у комп’ютерних класах освітяни брали участь у тренінгах: «Використання програми КОЗА-ДИСК в управлінській діяльності» (тренер Катерина Алєксєєнко, головний редактор видань «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи») та «Еxpertus: Школа — надійний інструмент у професійній діяльності керівника, заступника керівника навчального закладу» (тренер Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правових систем «Еxpertus: Школа» та «Еxpertus: Дошкільний заклад»).

«Знання й уміння, які учасники семінару здобули під час майстер-класів з використанням електронних продуктів та систем, сприятимуть якісному розв’язанню професійних завдань керівниками навчальних закладів. Водночас цей міжрайонний семінар сприятиме професійному зростанню освітян, підвищенню ефективності освітнього процесу та якості освіти у навчальних закладах», — прокоментувала Світлана Байталюк, директор спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Гусятинського району Тернопільської області.

За словами учасників, проект «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта» — це унікальна нагода для конструктивного професійного спілкування, збагачення корисною для управлінської та методичної роботи інформацією та відкриття нових інструментів для ефективного діловодства. «Експертний супровід і автоматизовані шаблони документів рятують від потоптання в паперовій роботі», — запевнили освітяни Тернопільщини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198630

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді