Нові правила для шкіл у воєнний час: МОН пропонує зміни до дистанційної освіти

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
МОН виносить на громадське обговорення зміни до нормативних актів щодо освіти в умовах воєнного стану

Дистанційне навчання під час війни

Міністерство освіти і науки України підготувало до громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів МОН щодо забезпечення здобуття загальної середньої освіти в умовах воєнного стану». 

📲 Педрада. Новини. Телеграм

Документ розроблений відповідно до положень Закону України «Про освіту» та з урахуванням правового режиму воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64.

Що передбачає проєкт?

Зміни стосуються:

  • Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115);
  • Порядку та умов здобуття загальної середньої освіти в комунальних закладах у воєнний час (наказ МОН від 07.08.2024 № 1112).

Ключові оновлення стосуються:

  • Установлення мінімальної наповнюваності дистанційних класів у закладах освіти під час дії воєнного стану;
  • Визначення особливих умов організації навчання та освітнього процесу в таких умовах.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 30 травня 2025 року на електронну адресу: [email protected].

Результати обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після ухвалення відповідних рішень.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
90

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
414

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11230

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21648

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді