500 шкіл вже у «Мрії»: як цифрова освітня екосистема змінює навчання в Україні

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
Цифрова екосистема «Мрія» вже охопила 500 шкіл: до кінця року приєднаються ще тисячі

Платформа «Мрія» набирає обертів

report_11614439.gif   Зміни в освітньому законодавстві: травень 2025
   Скачати  

             

Державна цифрова освітня екосистема «Мрія» продовжує масштабування. Станом на травень 2025 року до платформи вже долучилися 500 шкіл із 18 областей України — від великих міських ліцеїв до невеликих сільських шкіл. Очікується, що до кінця року до системи приєднаються ще тисячі закладів освіти.

📲 Педрада. Новини. Телеграм

«Мрія» — це всеукраїнський проєкт, який реалізується у партнерстві Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України. 

«Кожна школа, яка приєднується до “Мрії”, отримує сучасні цифрові інструменти, що полегшують навчання учням і батькам, а вчителям — зменшують бюрократію. А для держави — це аналітика, яка дозволяє ухвалювати ефективні рішення», — наголосив Віцепрем’єр-міністр з інновацій Михайло Федоров

Зі свого боку міністр освіти і науки Оксен Лісовий додав, що цифрові рішення в освіті — це не лише про зручність, а й про свободу для вчителів:

«Мрія» — це середовище, в якому вчителям зручно працювати, а учням — цікаво навчатися. 500 шкіл уже переконалися в цьому на практиці».

Екосистема «Мрія» — це вебпортал і мобільний застосунок, який надає користувачам доступ до:

  • персонального розкладу;
  • динаміки досягнень;
  • чатів;
  • цифрових бібліотек;
  • інтегрованого «Мрія ID»;
  • освітнього контенту від провідних українських платформ.

Проєкт стартував у пілотному режимі у вересні 2024 року в 6 регіонах України — у школах, що працюють онлайн, офлайн, в укриттях і навіть у прифронтових зонах. Сьогодні вже понад 4000 закладів подали заявки на під’єднання.

Під’єднання до «Мрії» є добровільним. Заявку можуть подати як окремі школи чи вчителі, так і органи місцевого самоврядування. Команда проєкту супроводжує школи на всіх етапах: від знайомства до повноцінного впровадження та постійної підтримки.

👉 Подати заявку можна на сайті: mriia.gov.ua

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
70

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
404

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11227

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді