Впродовж місяця у ТЦ «Домосфера» у Києві триватиме виставка, присвячена українським казкам. Вхід вільний.
Соціально-освітній проект «Було де не було» стартував 14 березня і триватиме до 14 квітня у ТЦ «Домосфера» (м. Київ, Столичне шосе, 101).
На виставці представлено багатство української казки, її історію, розмаїття героїв. За словами організатора проекту Наталії Кравець, головна мета виставки — «зробити українських героїв цікавими для малечі, розповісти про їхнє походження, як вони змінювалися з часом».
Серед експозицій виставки освітні стенди, яскраві інфографіки, створені фольклористами, а також двометрові українські казки з паперу («Котигорошко», «Пан Коцький», «Івасик-Телесик», «Колосок» та «Кривенька Качечка»).
У межах проекту також проходить благодійна акція з допомоги дітям Сходу України, що полягає у збиранні дитячих українських книг для інтернатів. Всі охочі можуть долучитися до акції і принести з собою українську книжку, яку вони готові подарувати дітям Донбасу.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?