Відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя»

Днями педагоги-«дошкільники» Києва підвищували професійну компетентність щодо методичного супроводу освітнього процесу в дошкільному закладі.

17 березня 2015 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя». На заході були присутні фахівці з дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Інституту проблем виховання НАПН України, методисти РНМЦ Києва та вихователі-методисти дошкільних закладів столиці.

З вітальним словом до всіх учасників звернулася Ганна БЄЛЄНЬКА, заступник з наукової роботи директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, яка наголосила на важливості проведення подібних заходів для підвищення професійної компетентності педагогів.

Відтак Наталія ГАВРИШ, головний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, окреслила ключові принципи побудови сучасного освітнього процесу в дошкільному закладі, наголосивши на важливості дотримання принципу інтеграції. Активно залучаючи педагогів до інтерактивних форм роботи, вона ознайомила присутніх із методичним конструктором як методом планування та організації освітнього процесу. Наталя ГАВРИШ також надала рекомендації для вихователів щодо роботи із серією сюжетних картин навчально-методичного посібника «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Із журналом «Методична скарбничка вихователя», в основі якого — блочно-тематичний підхід до планування і здійснення освітньої діяльності за принципом методичного конструктора, ознайомила Наталія САВІНОВА, шеф-редактор методичних видань напряму «Експертус Освіта» Видавничого дому Експертус.

Майстер-клас із використання дидактичного комплекту «Дошколярик: кроки зростання» провели його автори — Ганна БЄЛЄНЬКА та Марина МАШОВЕЦЬ, заступник директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасники семінару активно брали участь у всіх організованих для них формах роботи, а наостанок наголосили на ефективності подібних заходів, попрохавши проводити їх для педагогів різних районів міста.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Нетрадиційні техніки малювання для дошкільників

Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
31831

Іграшки з паперу власноруч

Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру
13650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді