Відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Днями педагоги-«дошкільники» Києва підвищували професійну компетентність щодо методичного супроводу освітнього процесу в дошкільному закладі.

17 березня 2015 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя». На заході були присутні фахівці з дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Інституту проблем виховання НАПН України, методисти РНМЦ Києва та вихователі-методисти дошкільних закладів столиці.

З вітальним словом до всіх учасників звернулася Ганна БЄЛЄНЬКА, заступник з наукової роботи директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, яка наголосила на важливості проведення подібних заходів для підвищення професійної компетентності педагогів.

Відтак Наталія ГАВРИШ, головний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, окреслила ключові принципи побудови сучасного освітнього процесу в дошкільному закладі, наголосивши на важливості дотримання принципу інтеграції. Активно залучаючи педагогів до інтерактивних форм роботи, вона ознайомила присутніх із методичним конструктором як методом планування та організації освітнього процесу. Наталя ГАВРИШ також надала рекомендації для вихователів щодо роботи із серією сюжетних картин навчально-методичного посібника «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Із журналом «Методична скарбничка вихователя», в основі якого — блочно-тематичний підхід до планування і здійснення освітньої діяльності за принципом методичного конструктора, ознайомила Наталія САВІНОВА, шеф-редактор методичних видань напряму «Експертус Освіта» Видавничого дому Експертус.

Майстер-клас із використання дидактичного комплекту «Дошколярик: кроки зростання» провели його автори — Ганна БЄЛЄНЬКА та Марина МАШОВЕЦЬ, заступник директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасники семінару активно брали участь у всіх організованих для них формах роботи, а наостанок наголосили на ефективності подібних заходів, попрохавши проводити їх для педагогів різних районів міста.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді