Регламентна комісія та апеляційна комісія — колегіальні робочі органи, які займатимуться підготовкою та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.
Наказом МОН України від 26.12.2014 № 1526 затверджено Положення про регламентну комісію при регіональному центрі оцінювання якості освіти та Положення про апеляційну комісію при Українському центрі оцінювання якості освіти.
Регламентна комісія захищатиме права учасників ЗНО, контролюватиме дотримання вимог регламентів роботи тимчасових організаційно-структурних одиниць (об'єктів), займатиметься вирішенням штатних або нестандартних (позаштатних) ситуацій, пов’язаних із їхньою діяльністю.
Також регламентна комісія розглядатиме апеляційні заяви щодо відмови в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні тощо.
Основними завданнями апеляційної комісії є: захист прав осіб, які проходили ЗНО, щодо об’єктивності оцінювання сертифікаційних робіт; розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього оцінювання, у тому числі із залученням фахових предметних груп; розгляд заяв учасників зовнішнього оцінювання щодо оскарження рішень регламентних комісій регіональних центрів оцінювання якості освіти, прийнятих щодо них; підготовка та надання об’єктивних висновків щодо порушених в апеляційних заявах питань.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?