Літнє оздоровлення дошкільників: як створити оптимальні умови

Вийшло друком дев’яте число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головна тема якого — літнє оздоровлення дошкільників.

Літо — пора оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей.

Попри те, що у більшості дошкільних навчальних закладів, на перший погляд, є усе необхідне для літнього оздоровлення дітей — територія із зеленими насадженнями, яскраві квітники, пісочниці, басейни тощо, забезпечити оптимальні умови для оздоровлення дошкільників є завданням не з простих. Адже потрібно докласти чимало зусиль, аби замінити пісок, налагодити поливну систему, загартувати дітей та забезпечити їх свіжими овочами і фруктами. Міркування фахівців щодо того, як створити в дошкільному навчальному закладі оптимальні умови для літнього оздоровлення дітей, — у відповідній публікації всеукраїнської газети «Дошкілля.UA» № 9 (9) 2015.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Людмилою Батліною — головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у м. Запоріжжя, яка ділиться своїми роздумами про стан та перспективи розвитку післядипломної педагогічної освіти в Україні.

А про пестливі імена дітей та ризики вживання образливих прізвиськ читайте у статті «Чи люблять Слоненя, Тюхтія, Лінивця?!».

У пригоді стане також майстер-клас із виготовлення текстильних іграшок, вміщений у публікації «Містечко чарівних будиночків».

Дайджест новин дошкілля з усіх регіонів України, фоторепортажі освітянських подій, новини Асоціації працівників дошкільної освіти — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 9 (9) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді