Лікарчук розповів про рівень знань абітурієнтів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Учасники ЗНО з української мови і літератури показали низький рівень знань з предметів.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на конференції оприлюднив підсумки проведення ЗНО з української мови і літератури

Так, за результатами державної підсумкової атестації 19 % випускників отримали оцінку від 1 до 3 балів за дванадцятибальною системою оцінювання.

І. Лікарчук повідомив про те, що лише 158 учасників за тест базового рівня отримали 200 балів. Це менше 1 % від загальної кількості тих, хто брав участь у ЗНО.

Лише 12 осіб отримали максимальну кількість тестових балів — 104, а лише 15 осіб набрали 200 балів за тест поглибленого рівня.

За словами І. Лікарчука, жоден абітурієнт, який складав тест поглибленого рівня, не набрав максимальну кількість тестових балів — 136.

Він також зазначив, що переважна більшість абітурієнтів не може письмово висловлювати свою думку. Лише 334 учасника набрали 20 балів — максимальну кількість за завдання відкритого типу, а 20 % учасників взагалі не написали жодного слова.

За результатами ДПА середній рівень знань з української мови і літератури мають 41% випускників шкіл, а 29% — достатній, що свідчить про низький рівень підготовки.

І. Лікарчук також наголосив на тому, що спеціалізовані заклади теж не забезпечують якісними знаннями учнів. Так, у спеціалізованих школах 6,7 % випускників показало початковий рівень знань з української мови і літератури, у колегіумах — 7,5%, гімназіях — 4,9% випускників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103026

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103036

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121292

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді