Проєкт створення спеціальних класів у закладах освіти: як долучитися до обговорення?

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт порядку утворення та умов функціонування спеціальних класів у закладах загальної середньої освіти

Створення спеціальних класів у школах

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

У Міністерстві освіти і науки пропонують для громадського обговорення проєкт Порядку утворення та умов функціонування спеціальних класів у закладах загальної середньої освіти.

Детальніше ознайомитися з проєктом можна в прикріпленому документі. 

Зокрема, проєкт розроблено в рамках виконання Плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 р. № 372-р.

Свої коментарі, зауваження та пропозиції до відповідного проєкту акта можна надсилати в довільній формі до 05 червня 2024 року на електронну адресу: [email protected]. Контактна особа для надання консультацій: Неля Корецька.

Результати громадського обговорення будуть опубліковані на сайті Міністерства освіти і науки України в період з 06 по 10 червня 2024 року.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді