Теперішні шестикласники вчитимуться 12 років, замість чинних 11, – Сергій Бабак

Освітній комітет збільшив школярам роки навчання

Відтепер навчання в школі триватиме на рік довше для учнів, які зараз переходять у 7-й клас та молодше. Усі діти замість звичних 10-11 класів перейдуть у трирічну старшу профільну школу.

Про це заявив голова освітнього комітету ВРУ Сергій Бабак в коментарі Новини.LIVE.

«Основна ідея цих змін — зменшити кількість дисциплін. Щоб діти не вивчали по 20 дисциплін кожного року, а обрали собі сім-дев'ять профільних предметів. Тому будуть ліцеї з різними напрямами та профілями», — зауважив голова освітнього комітету ВРУ. 

Крім того, він зазначив, що діти будуть більш розвантажені і поглиблено вивчатимуть обрані дисципліни. Система, як додав нардеп, запрацює через три роки.

Джерело: Новини.LIVE

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43119

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді