Лише 1100 шкіл мають укриття, – освітній омбудсмен

Тільки 8% шкіл мають укриття чи іншу захисну споруду

Лише 1100 шкіл мають укриття, – освітній омбудсмен

15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

Таку інформацію повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

За підсумками аудиту, проведеного у закладах освіти, тільки 1100 шкіл з 13700 мають укриття чи іншу захисну споруду, що дає можливість розпочати очний освітній процес.

«Підтримую ініціативу руху «Батьки SOS», яка полягає у тому, що саме зараз батькам необхідно наполегливо поцікавитися наявністю укриття в школі, дитячому садочку, університеті, його станом, і за потреби ініціювати питання виділення коштів та всього необхідного для його облаштування», – зазначив Сергій Горбачов.

Крім того, він наголосив, що особливо уважно потрібно ставитися до питань безпеки в прикордонних районах.

«Слід бути особливо прискіпливими до безпеки у прифронтових та прикордонних областях. Бо ж там ракети та снаряди можуть долітати ще до того, як увімкнеться сигнал тривоги. І часу, аби дістатися до укриття, може не бути зовсім – особливо, якщо воно розташоване поза межами навчального закладу», – зауважив Сергій Горбачов.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді