Дванадцятирічне навчання у школах

Перейти до 12-річного навчання у школі планують у 2017 році.

Заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун повідомила, що навчальні програми 12-річної школи почнуть діяти з 2017 року. Це передбачено перехідними положеннями законопроекту «Про освіту».

Відповідно, перших випускників дванадцятирічки ми отримаємо у 2029 році. «Тут не йдеться про те, що діти, котрі зараз навчаються у п'ятих-шостих або десятих класах, будуть переводитись на інші програми», — зазначила І. Совсун.

Діти, які закінчують школу в 16-17 років, часто не готові до того, щоб прийняти правильне рішення щодо подальшої долі, тому перехід на 12-річну освіту має сенс.

Також важливо дати учням більше часу для того, щоб підготувати їх до подальшої участі у суспільстві, допомогти їм у набутті потрібного обсягу знань, вмінь і навичок, адже у 21 столітті їх кількість суттєво зросла.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді