Для медпрацівників у школах встановили доплату 20% від окладу

Уряд встановив доплату 20% від посадового окладу медпрацівникам у закладах освіти під час воєнного стану за умови проходження онлайн-курсу

Медичний працівник у закладі освіти

Як впоратися з емоційними складнощами: поради

У Кабінеті Міністрів України схвалили рішення про нарахування доплати у 20% на час дії воєнного стану медичним працівникам, що працюють у закладах освіти та надають кваліфіковану допомогу дітям, які перебувають у стресовому психо-емоційному стані. 

Однак, відповідна доплата встановлена за умови проходження онлайн-курсу «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

Стати учасником онлайн-курсу можна на платформі Академії НСЗУ за посиланням

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів освіти» від 03.02.2021 р. № 67. 

Зазначимо, що курс розроблено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Джерело: Фейсбук Сергія Горбачова

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді