Незабаром у метро Харкова запрацюють дитячі садки

З 15 січня в Харкові запрацює метросадок

Робота метросадка в Харкові

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Станом на 30 грудня 2023 року до дитячого садка в метро записалося понад 600 дітей.

Таку інформацію зазначив міський голова Харкова Ігор Терехов. 

«Багато батьків хоче, щоб їхні діти нормально підготувалися до школи. Тому ми й відкриваємо метросадок. І я сподіваюся, що завдяки цьому дошкільнята зможуть добре підготуватися до наступного навчального року», – зазначив мер міста.

Групи дитячого метросадка працюватимуть з 15 січня на п’яти станціях метро, а саме:

  • «Університет»;
  • «Перемога»;
  • «Академіка Павлова»;
  • «Метробудівників»;
  • «Тракторний завод».

Варто зауважити, що метросадок буде доступним лише для дітей старшого дошкільного віку, аби вони могли підготуватися до школи. 

Раніше Ігор Терехов зауважив, що наразі неможливо забезпечити комфортне перебування дошкільнят під землею протягом усього дня. Тому, скоріш за все, заклад дошкільної освіти в метро працюватиме неповний робочий день.

За інформацією Суспільного

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24027

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді