Навчальний рік у Маріуполі продовжили до 1 вересня

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Метою є деукраїнізація та підготовка до навчального року за російською програмою

Навчальний рік у Маріуполі продовжили до 1 вересня

Влада рф оголосили про продовження навчального року в Маріуполі до 1 вересня без канікул.

Таку інформацію повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Основна мета – деукраїнізація та підготовка до навчального року за російською програмою. Дітям усе літо будуть вбивати в голову викладання російської мови та літератури, історію Росії та математику російською», – наголошує Петро Андрющенко.

За даними радника мера Маріуполя, окупанти планують відкрити 9 шкіл у Маріуполі.

«Однак на зараз вдалося знайти всього 53 вчителі. По 6 вчителів на школу – яскрава ілюстрація російської освіти в Маріуполі при окупації», – додав Петро Андрющенко.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів: як застосовувати на практиці

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти МОН затвердило ще у квітні 2018-го. Протягом 2024—2025 років до цього Порядку 4 рази вносили зміни. Візьміть до уваги його основні положення
14375

Зарахування учнів до закладу освіти: уникаємо помилок

Ознайомтеся з порядком зарахування учнів до початкової школи, гімназії, ліцею, з вимогами до подачі документів для зарахування, а також скористайтеся порадами, як уникнути конфліктів з батьками, якщо прийнято рішення відмовити у зарахуванні
75211

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді