13 та 28 червня 2022 — робочі дні

В Україні воєнний стан продовжено до 23 серпня 2022 року, частина норм КЗпП у цей період не діятиме

15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

Під час воєнного стану норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ мають пріоритет над КЗпП.

Оскільки під час війни не застосовують норми статті 53, частин 3–5 статті 67 та статті 71–73 КЗпП, норма тривалості робочого часу знову змінюється.

Зокрема у червні 2022 року:

  • 12 червня (Трійця) — вихідний неділя;
  • 13 червня — робочий понеділок;
  • 28 червня (День Конституції України) — звичайний робочий вівторок.

Крім того, 27 червня, у понеділок, тривалість роботи на 1 годину не скорочують. Тобто для працівників з п’ятиденним і шестиденним робочим тижнем із вихідним у неділю, 13, 27 та 28 червня — робочі дні повної тривалості. Щоб довести до працівників режим роботи на наступний місяць через зміни у законодавстві, видайте наказ про організацію роботи у червні 2022 року.

Джерело: журнал Практика управління закладом освіти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді