До АІКОМ долучилися дві освітні інформаційні системи

Ще дві освітні інформаційні системи приєдналися до АІКОМ

Розширення системи АІКОМ

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Міністерство освіти і науки продовжує розвивати Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ), для того щоб цифровізувати документообіг у школах.

Саме тому відомство уклало нові договори про співпрацю з двома освітніми інформаційними системами (ОІС): «Моя школа» (ТОВ «АЙТІ ПРО») та «Нові знання» (ТОВ «Нові знання»). Наразі залучено вже 5 освітніх інформаційних систем, що відповідають безпековим та технічним вимогам в інтеграції до АІКОМ.

У МОН постійно організовують інформаційну взаємодію між центральною базою даних АІКОМ та освітніми інформаційними системами, аби поліпшити процес документообігу в школах.

Взаємодія освітніх інформаційних систем і АІКОМ надасть можливість перевести різні форми звітності в електронний формат. Це підвищить достовірність освітньої статистичної та адміністративної інформації, допоможе автоматизовано вести електронні журнали та щоденники, без необхідності їхнього дублювання в паперовій формі.

Як зазначили в МОН, раніше до АІКОМ приєдналися ОІС «Eddy», «Єдина школа» та «Human школа». Завдяки цьому понад 1300 закладів освіти активно налагоджують передавання даних до АІКОМ за допомогою обраних освітніх інформаційних систем.

Зокрема, до відомства надійшли ще 4 заявки на під’єднання від освітніх інформаційних систем «НІТ», «Smart School», «Атомс» та «Prosvita». Нині процес налаштування та проходження детальної перевірки на відповідність всім вимогам проходять 10 ОІС.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді