У навчальному застосунку для школярів «Вивчаю — не чекаю» вийшло оновлення

Оновлення «Вивчаю — не чекаю»: нові уроки в застосунку та поліпшений функціонал

Оновлення застосунку «Вивчаю — не чекаю»

Заяви: як оформлювати та реєструвати

У вересні 2022 року міжнародна організація «War Child Holland» та ГС «Освіторія» спільно з МОН України створили застосунок «Вивчаю — не чекаю». Його створено для того, щоб допомогти дітям в інтерактивному форматі проходити шкільну програму або закріплювати вивчене, що особливо актуально в умовах війни.

Застосунок «Вивчаю — не чекаю» — це навчальна гра, у якій дитина вчиться за допомогою пізнавальних відеоуроків. 

Від початку запуску застосунку його завантажили вже майже 90 тисяч разів. Учителі й батьки активно використовують «Вивчаю — не чекаю» для школярів молодших класів. Змістовні відеоуроки в застосунку розроблені за підходами мікронавчання. Кожне заняття має інтерактивні мініігри та завдання. Застосунок не вимагає доступу до Інтернету, тому його можна використовувати для безперешкодного навчання в укриттях разом з іншими дітьми.

Протягом 2023 року в застосунку відбулися значні оновлення функцій і контенту. Таким чином, окрім математики, з’явилися уроки з читання для першого семестру, які наповнені творами понад 20 відомих українських дитячих авторів. Крім версії для смартфона та планшета тепер випущено версію для комп’ютера. Для вчителів стала доступною можливість під’єднати до «Вивчаю — не чекаю» власний кабінет у Google Classroom, де вони можуть відстежувати прогрес учнів та учениць і керувати освітнім процесом.

У грудні очікуються ще оновлення в застосунку: будуть додані уроки з математики й читання для третьої чверті всіх класів початкової школи. Саме тому одразу після зимових канікул діти зможуть продовжити опановувати шкільну програму. А навесні в застосунок завантажать уроки четвертої чверті. Тож повна навчальна програма з математики й читання стане доступною для всіх класів початкової школи.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді