Завершити рік достроково випускники вишів не зможуть

Дострокове завершення навчального року для випускників університетів та коледжів не є прийнятним

Як завершити 2021/2022 навчальний рік

Дострокове завершення навчального року неприйнятне для випускників закладів вищої та фахової перевищої освіти.

Про це повідомили у методичних рекомендаціях щодо завершення навчального року.

Дострокове завершення означає неможливість своєчасного отримання документа про освіту.

«Для здобувачів освіти випускних курсів необхідно забезпечити виконання навчального плану, зокрема з урахуванням визнання результатів неформальної та інформальної освіти, академічної мобільності», – зазначили в МОН.

Крім того, зазначили, що атестацію випускників необхідно провести у встановлені строки та забезпечити своєчасну видачу документів про здобуття відповідного рівня освіти.

А у разі неможливості проведення атестації здобувачів у традиційному форматі у МОН рекомендують провести її дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

У разі неможливості виконання індивідуального навчального плану, для студентів невипускних курсів, у поточному році керівникам рекомендується внести зміни до індивідуальних навчальних планів та здійснити перенесення частини освітніх компонентів на наступні періоди навчання й завершити навчальний рік та самостійно визначивши день закінчення навчання.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді