Уряд оновив правила фінансування мережі ліцеїв у громадах

Теми:
Уряд урегулював фінансування ліцеїв у громадах із населенням менше 50 тисяч осіб

Зміни фінансування ліцеївДержбюджет-2022: основ­ні показники

Нещодавно Верховна Рада прийняла зміни до Бюджетного кодексу України щодо питання фінансування ліцеїв у громадах.

Відповідне завдання було пріоритетним для Міністерства освіти та науки під час формування мережі шкіл у процесі децентралізації.

Таку інформацію зазначив очільник Міносвіти Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Нові зміни Бюджетного кодексу передбачені проєктом ЗУ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів» №5719 від 01 липня 2021 року.

Таким чином, у Бюджетному кодексі доповнено статтю 89, згідно з якою до видатків, здійснюваних з бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад, належать видатки на загальну середню освіту (також на ліцеї), засновником яких є міська, селищна або сільська рада.

Зокрема, відтепер громади мають усі повноваження щодо фінансування ліцеїв незалежно від кількості населення в них.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді