18 лютого пройде Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Теми:
Урок покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення

18 лютого пройде Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Як побудувати індивідуальну траєкторію професійного розвитку: кроки

18 лютого в усіх українських закладах освіти має відбутися Всеукраїнський урок з медіаграмотності.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки України.

Відповідний захід відбуватиметься у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського з консолідації українського суспільства.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності має на меті привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

Окрім того, у відомстві освіти та науки зауважили, що медіаграмотність — це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.

Заклади освіти можуть скористатися навчальними матеріалами з медіаграмотності на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».

Зокрема, з нагоди проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 лютого відбулася прес-конференція, під час якої анонсовано Всеукраїнський урок з медіаграмотності та обговорено сучасний стан медіаграмотності серед школярів.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти та науки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді