Найближчим часом профільний комітет затвердить рішення щодо проведення ДПА-2022

Теми:
Питання проведення державної підсумкової атестації буде вирішено найближчим часом

Проведення державної підсумкової атестаціїНакази з кадрових питань: як оформити без помилок

Питання проведення державної підсумкової атестації в 2022 році буде вирішено під час засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій вже найближчим часом.

Таку інформацію повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет щодо питання випускників та батьків стосовно проведення шкільних іспитів цього року.

Як він зауважив, рішення про проведення ДПА має ґрунтуватися на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

«Спільно з Комітетом із питань освіти, науки та інновацій ми шукаємо рішення щодо проведення державної підсумкової атестації у 2021/2022 навчальному році. Відстежуємо, зокрема, показники захворюваності на COVID-19 у різних областях», — наголосив очільник відомства.

Окрім того, Сергій Шкарлет відзначив, що закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2022 році.

«Але, враховуючи ситуацію з поширення коронавірусу та з метою мінімізації ризиків для здоров’я учасників освітнього процесу, попередні два роки Верховна Рада України ухвалювала рішення про звільнення від ДПА учнів 11 класів», — повідомив міністр освіти та науки.

Зокрема, він акцентував, що наразі тривають активні консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації.

«Рішення, на моє переконання, має бути виваженим, ґрунтуватися на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ. Очікую, що найближчим часом на засіданні профільного комітету ВРУ ми остаточно вирішимо це питання», — зазначив керівник Міністерства освіти та науки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198630

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді