Майже 1000 сільських шкіл вперше отримали швидкісний інтернет

Теми:
У Мінцифрі опублікували статистику щодо результатів підключення швидкісного інтернету в сільських школах

Швидкісний інтернет в сільських школахДержбюджет-2022: основ­ні показники

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров озвучив статистику реалізації проєкту «Інтернет-субвенція».

Очільник відомства зробив це під час робочого візиту до Полтавщини. Про результати повідомили на сайті Кабміну.

Відповідно до результатів проєкту інтернет-субвенції, до мережі під’єднано приблизно 6,5 тисяч соцоб’єктів у понад 2,9 тисячах сіл. Серед них — 930 шкіл.

«‎Майже 1000 українських шкіл уперше підключили в межах інтернет-субвенції. І тепер кожен школяр та житель села зможе знайти більше для навчання та розвитку. Зараз займаємося реформою уроків інформатики, щоб надати ще більше знань та інструментів для росту, і як результат — ще більше можливостей», — зауважив Михайло Федоров.

Загалом у межах цього проєкту планують до кінця 2022 року під’єднати до інтернету 11 тисяч соцоб’єктів, серед яких 1,4 тисяч шкіл. На реалізацію цих планів уряд виділив 483,8 млн гривень.

Варто зазначити, що нещодавно затверджене Положення про педагогічну інтернатуру дозволяє ІТ-спеціалістам без досвіду викладання пройти інтернатуру в школі та стати викладачами навчального закладу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136882

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9836

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31411

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20674

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді