Ви з нами в Telegram?

Більше 5 000 ваших колег уже приєдналися до нас у Telegram. А ви?

Ми вирішили зробити Telegram-канал «Педради» особливим місцем для кожного читача. Місцем, де ви можете спілкуватися з колегами в коментарях, розібратися в проблемних робочих питаннях, отримати підтримку редакції.

Там ми публікуємо відповіді експертів на ваші запитання, ділимося пам’ятками і зразками документів для роботи, першими повідомляємо про новинки в сфері підвищення кваліфікації директорів та педагогічних працівників закладів освіти. І не просто розповідаємо, а одразу даємо алгоритми роботи.

Ваші колеги уже скачали і використовують:

Ми на цьому не зупинимося, і зовсім скоро ви отримаєте:

  • Памятку «Атестаційні дедлайни»
  • Приклади річних завдань із розвитку самостійності дошкільників

А головне – ми не повторюватимемось. Те, що опубліковане в Телеграмі буде лише там, аби «Педрада» була для вас корисною на всіх своїх сторінках у соцмережах. До зустрічі!

Я З ВАМИ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді