Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації

Однак, МОЗ може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов'язково

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації

Зменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

Денис Шмигаль наголошує, що в Україні немає примусової вакцинації громадян від COVID-19.

Одночас прем'єр вважає, що МОЗ може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов'язково.

«У нас немає примусової вакцинації і не буде, тому що це протизаконно. Цього немає ніде у світі. Але у нас, у відповідності до запровадження надзвичайної ситуації, Міністерство охорони здоров'я може своїм наказом вводити перелік професій, які мають бути обов'язково вакцинованими, щоб мати змогу виконувати свої професійні обов'язки», – зауважив Шмигаль.

«Ми хочемо вакцинувати 70% дорослого населення. Це понад 20 млн людей, яких ми хочемо провакцинувати до кінця року. На сьогодняшній день однією дозою вакцини щеплено близько 9,5 млн українців», – додав прем'єр-міністр.

Крім того, він висловив впевненість, що вакцинація 70% населення дозволить побороти пандемію.

«Вакцинація 70% населення означає те, що пандемія практично буде поборена і ми можемо взагалі знімати обмеження в державі», – наголосив Денис Шмигаль.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді