Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОНУ мережі оприлюднили документ для громадського обговорення проєкту Дорожньої карти реформи базової та профільної школи, створеного громадською спілкою Ре:Освіта за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Тому педагогічні працівники, науковці та всі небайдужі до теми сфери освіти можуть долучитися до громадського обговорення.
Таку інформацію повідомила колишня міністерка освіти та науки Лілія Гриневич на своїй Facebook-сторінці.
Як вона відзначила, даний документ може стати об’єднуючим фактором для ефективного подальшого впровадження НУШ, дати орієнтири всім учасникам процесу: освітянам, громадськості, управлінцям, владі, роботодавцям.
Посадові й робочі інструкції це документи, у яких ви закріплюєте обов’язки, права та відповідальність працівників. Щоб не порушити законодавства про працю, маєте не лише скласти інструкції для всіх працівників, а й правильно їх оформити. Уникнути помилок допоможе експерт.
«Ми б дуже хотіли, щоб ті, хто сьогодні приймають рішення і в парламенті, і у виконавчій владі звернули увагу на цей документ. Ми, як громадянське суспільство, подаємо нашу пропозицію щодо реформи НУШ, яка може допомогти Міністерству освіти та науки України», — наголосила ексміністерка Лілія Гриневич.
Опублікований документ містить відомості про оновлення змісту освіти та бачення кінцевого результату реформи.
Окрім того, у розробленому проєкті презентована карта потреб стейкхолдерів та пропонується узагальнений графік запровадження реформи.
Будь-які пропозиції до Дорожньої карти необхідно надіслати до 30 листопада 2021 року на електронну скриньку [email protected].