Ігор Кузін, Головний санітарний лікар України, розповів про темпи вакцинації працівників шкіл.
![Не всі школи можуть працювати очно Не всі школи можуть працювати очно](/images/news/2021/vacination2_2021_Pedrada.jpg)
Накази з основної діяльності: що потрібно знати керівнику
Ігор Кузін повідомив, що цифри щодо щеплення доволі сильно різняться по території країни. Найнижчі показники вакцинації у Волинській, Івано-Франківській, Одеській і Львівській областях. Саме там і зачиняється найбільша кількість шкіл.
В Україні 34% шкіл мають вакцинованих від Covid-19 понад 80% працівників. Тобто по суті третина шкіл зможуть продовжувати свою роботу очно, і в них не буде обмежень при жовтому рівні епідемнебезпеки.
Які нюанси переведення працівників? Що при цьому врахувати та як задокументувати?
Максимальна кількість шкіл, яка не буде працювати при жовтому рівні – це приблизно 60%. На думку Кузіна, цей відсоток буде залежати від того, яка буде проведена робота для того, щоб вчителі максимально швидко дощепилися принаймні однією дозою.
Крім того, МОЗ включило освітян до переліку професій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?