Не всі школи можуть працювати очно

Теми:
Ігор Кузін, Головний санітарний лікар України, розповів про темпи вакцинації працівників шкіл.

Не всі школи можуть працювати очно

Накази з основ­ної діяльності: що потрібно знати керівнику

Ігор Кузін повідомив, що цифри щодо щеплення доволі сильно різняться по території країни. Найнижчі показники вакцинації у Волинській, Івано-Франківській, Одеській і Львівській областях. Саме там і зачиняється найбільша кількість шкіл.

В Україні 34% шкіл мають вакцинованих від Covid-19 понад 80% працівників. Тобто по суті третина шкіл зможуть продовжувати свою роботу очно, і в них не буде обмежень при жовтому рівні епідемнебезпеки.

Максимальна кількість шкіл, яка не буде працювати при жовтому рівні – це приблизно 60%. На думку Кузіна, цей відсоток буде залежати від того, яка буде проведена робота для того, щоб вчителі максимально швидко дощепилися принаймні однією дозою.

Крім того, МОЗ включило освітян до переліку професій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402417

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді