Міністерство фінансів працюватиме над розвитком механізмів фінансування сфери освіти

Теми:
Мінфін готовий напрацьовувати механізм фінансування, який забезпечить добробут громадян

Фінансування сфери освітиРозвиток мережі ЗДО та належне фінансування: думка МОН

Міністерство фінансів спільно з роботодавцями та профспілками готове напрацьовувати такий механізм фінансування, який би забезпечив добробут та захист громадян.

Таку інформацію повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев, відповідно до результатів зустрічі з представниками профспілок та роботодавців, у ході якої було обговорено питання формування основних показників держбюджету 2022 року.

Як він розповів, підготовка проєкту Державного бюджету України на 2022 рік здійснюється в умовах обмеженого фінансового ресурсу з урахуванням необхідності підготовки збалансованого та реалістичного проєкту.

«Відбулись дискусії з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо визначення пріоритетних напрямів фінансування. Один із головних пріоритетів — це обороноздатність країни, фінансування медицини та підняття заробітних плат медикам. Плануємо на наступний рік закласти по зведеному бюджету на рівні 4,5% ВВП на охорону здоров’я», — наголосив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Окрім того, у Мінфіні зазначили, що під час наради обговорювались основні аспекти державного бюджету на 2022 рік, зокрема, питання формування механізму обрахунку заробітної плати педагогам.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
15

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді