В Україні створять програму щодо осучаснення та розвитку освіти

Президент Володимир Зеленський анонсував програму осучаснення української освіти

Розвиток освіти в Україні Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

В Україні розробляють програму осучаснення національної освіти та стимулювання розвитку науки. Кабінет Міністрів буде відповідальним за її впровадження. 

Як акцентував під час свого виступу у Верховній Раді Президент Володимир Зеленський, що програма дуже детальна, однак заслуговує на увагу.

На думку Зеленського, відповідна програма мітсить багато рішень, які заслуговують на обговорення. 

«Освітній розділ української доктрини має бути максимально напрацьований. Кожен етап. Нація, яка хоче бути лідером, робить освіту лідером», — зауважив глава держави.

Окрім того, наразі мовою співпраці у світі є англійська. Це мова глобального бізнесу, глобальної науки та глобального спілкування.

«Україна майбутнього потребує поширення англійської мови, щоб українські інтереси поширилися світом», — наголосив Президент.

І повідомив, що сьогодні вніс у Раду відповідну законодавчу ініціативу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді