Шлях до успіху журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Теми:
Професійне періодичне видання «Вихователь-методист дошкільного закладу» святкує своє свято! Високі тиражі, вдячні читачі, визнання вихователів дитячих садків з усіх куточків України.

Про шлях до успіху журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

У серпневому числі журналу знайдете все необхідне, щоб допомогти педагогам-початківцям зробити перші кроки до професійних вершин. Редакція журналу підготувала детальні інструкції, як провести мотиваційну бесіду й організувати методичний супровід початківців. Ці матеріали дадуть змогу не лише спланувати шлях до вершини, а й не загубити себе на цьому шляху.

Редакція бажає не втрачати орієнтирів і дивитися на гори завдань лише з їхніх вершин — як в особистому, так і в професійному житті. А ваш улюблений журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» завжди буде вам фаховою опорою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24317

Дбаємо про гігієну дітей

У наш час дуже важливо дбати про гігієту. Адже чисті руки - це запорука здоров'я. Та як заохотити дітей мити руки?
4285

Рухливі ігри в дитячому садку

Рухливі ігри розвивають фізичну активність, увагу, дрібну моторику, спритність, швидкість реакцій і просто дарують радість дітям. Скористайтеся нашою добіркою ігор, аби потішити дошкільників
72900

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді