Проблема з випуском підручників для 5-6 класів НУШ

Освітній омбудсмен розповів, що для учнів пʼятого й шостого класів НУШ досі не надрукували підручників

Проблема з підручниками НУШЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

В Україні досі залишається актуальною проблема забезпечення підручниками школярів п’ятого та шостого класів, які навчаються за програмою «Нової української школи».

Таку інформацію зазначив освітній омбудсмен Сергій Горбачов для ЗМІ. 

«Через повномасштабне вторгнення росії гроші, виділені на минулий рік для друку підручників п'ятого й шостого класів НУШ, розподілено за іншими напрямами державного бюджету. Тому ці підручники не було вчасно надруковано», — прокоментував ситуацію омбудсмен.

Зокрема, на думку Сергія Горбачова, нині підручники для п'ятого класу додруковують, але не всі. І сьогодні досі постає питання, чи зможуть школярі ввійти в новий навчальний рік із підручниками для шостого класу за програмою НУШ.

«Нині для цього роблять дуже багато, і я сподіваюся, що цю проблему буде розв'язано», — зауважив освітній омбудсмен.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді