В УЦОЯО роз’яснили щодо подібності змісту завдань НМТ

Усі тестові завдання розроблені відповідно до програм ЗНО, а отже, можуть бути подібними

Зміст завдань НМТ-2023Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Цьогорічні тестові завдання в тестах НМТ 2023 року розроблені відповідно до чинних програм ЗНО з відповідних предметів, а отже, можуть бути подібними.

Відповідну інформацію зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти через поширення в мережі інформації про завдання тестів.

Окрім того, в УЦОЯО акцентували, що завдання, застосовані в різні дні тестування, аж ніяк не є ідентичними.

«Якщо врахувати той факт, що на сьогодні в загальному доступі є сотні тестових завдань минулих років, розроблених відповідно до тих самих програм ЗНО, то поява цьогоріч використаних тестових завдань — це тільки додаткова підтримка тим, хто відповідально навчався в закладі освіти й ретельно готувався до проходження НМТ-2023», — зауважують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді