В Україні презентовано пізнавальний мультсеріал «Духовне намисто», покликаний відроджувати культурну пам'ять українців та плекати любов до свого народу, історії. Це сучасні українські мультики для малечі про святі місця та духовних лідерів України
У Львові анімаційна компанія «Арт-відео» спільно із Катехитичною комісією Української греко-католицької церкви (УГКЦ) завершила роботу над циклом мультиків «Духовне намисто» про духовні куточки України: від Аскольдової могили до цікавих місць Західної України.
Прес-служба «Арт-Відео» повідомляє, що проект «Духовне намисто» приурочено до 150-річчя дня народження митрополита Андрея Шептицького.
Загалом до циклу увійшло 12 анімаційних фільмів про святі місця, храми та духовних лідерів українців: «Биличі», «Прилбичі», «Глиняни», «Крехів», «Погоня», «Підкамінь», «Лісок», «Кохавина», «Грушів», «Лаврів», «Жовква» та «Аскольдова могила».
Фільми створені в класичній 2-D анімації. Сценарист — Тарас Микітчак, режисер — Андрій Гурняк. До озвучення мультфільмів були запрошена школярка Вікторія Занюк.
Переглянути анімаційні фільмі можна за посиланням.
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
Виберіть конспект заняття або майстер-клас із художньої праці, що найбільше сподобається вашим вихованцям
Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру