УЦОЯО наполегливо рекомендує не розголошувати місця НМТ-2023

Збереження інформаційної тиші сприятиме безпеці організації і проведення тестування

Місце проведення НМТ-2023

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

В Українському центрі оцінювання якості освіти напередодні розсилки учасникам НМТ запрошень на тестування наполегливо рекомендують вступникам публічно не розголошувати дату та місце проведення тестування.

Насамперед відповідне прохання від УЦОЯО зумовлене необхідністю збереження інформаційної тиші з міркувань безпеки організації тестування.

«Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх його учасників», — наголошують в Українському центрі.

Нагадаємо, що учасники основної сесії національного мультипредметного тесту мають отримати запрошення на тестування не пізніше 26 травня.

Відповідне запрошення міститиме інформацію про дату, час (за Києвом) і адресу екзаменаційного центру, в якому вступник проходитиме тестування.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді