Проєкт Дія.Освіта: що впроваджують

Відбулася презентація проєкту від Міністерства цифрової трансформації в онлайн форматі

Презентували проєкт Дія.Освіта.

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Дія. Освіта – нова едьютейнмент-платформа актуальних знань та навичок. Інноваційний та інклюзивний формат, як заявляють розробники, допоможе багатьом людям безкоштовно ознайомитися з детальною інформацією про популярні професії. 

У час, коли багато українців та українок втратили роботу, такий проєкт дає можливість переосмислити багато нових професій. Окрім цього, Дія.Освіта повинна представити понад 50 нових освітніх серіалів й симуляторів за участі таких партнерів: Socar, Silpo, balbek bureau, МХП – про проблеми роботодавців, та Jooble, Work.ua, Robota.ua – про ринок праці, які також отримають дві дискусійні панелі на презентації.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді