Розпочався прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine 2021

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Відкрито прийом заявок і номінацій на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021, як подати заявку

Global Teacher Prize Ukraine 2021

Готуємо учнів та працівників до безпечних канікул: РЕКОМЕНДАЦІЇМіністерство освіти і науки відкрило прийом заявок і номінацій на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021. Термін прийому заявки на участь у премії до 1 серпня.

Таку інформацію опублікували на сайті Міносвіти України.

Урочиста церемонія оголошення переможця або переможниці відбудеться 2 жовтня.

Для того, щоб взяти участь у премії, подати заявку учасник може самостійно або ж хтось інший (учні, колеги та рідні) можуть номінувати улюбленого педагога на премію. Зробити це можна за посиланням.

Обраний переможець номінації отримає:

  • 250 000 гривень,
  • поїздку на Global Education and Skills Forum,
  • професійний розвиток,
  • підтримку реалізації власних освітніх проєктів.

Зокрема, у Міністерстві зазначили, що щороку фіналісти премії обговорюють із президентом та міністром освіти важливі питання освіти, створюють власні громадські організації та літні школи для молодих педагогів тощо.

Міжнародну премію Global Teacher Prize засновано в 2014 році арабським мільярдером Санні Варкі.

Переможця обирає спеціальний комітет з видатних учителів, освітніх експертів, чиновників, журналістів, розробників, вчених і підприємців.

В Україні національна премія Global Teacher Prize Ukraine проводиться з 2017 року. Таким чином, цього року відбудеться п'ятий ювілейний сезон національної премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine.

Варто зазначити, що минулого року переможцем національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 став вчитель з Тернопільщини Василь Дяків. Він викладає всесвітню історію та історію України, громадянську освіту й основи здоров'я у Заліщицькій гімназії.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
718

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
59408

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1806

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді