Передплатіть мені журнал

Вихователі часто скаржаться, що директор не передплачує їм фаховий журнал, адже коштів на це — зась! Ми сформулювали аргументи, чому з таким помічником щасливими будете не лише ви та ваші вихованці, а й адміністрація закладу й батьки дітей.

Як планувати освітній процес: вебінар

Сучасні підходи. Ми — прихильники найновіших та найактуальніших освітніх технологій, рекомендованих МОН. Це, до прикладу, організація освітнього процесу за технологією методичного конструктора, впровадження ідей освіти для сталого розвитку, технологія розвитку критичного мислення тощо.

Легке планування. У журналі є готові плани, освітні завдання й очікувані результати, інтелектуальні карти й навігатори активностей, які допоможуть забути про паперову роботу.

Готові матеріали. Кожне число журналу — тематичне, і містить увесь «пакет» дидактичних матеріалів, необхідних, щоб усебічно опрацювати з дітьми тему. Це сучасні й ексклюзивні розробки проєктів, конспекти занять різних освітніх напрямів, майстер-класи з художньої діяльності, сценарії розваг, картотека ігор та вправ для закріплення знань, навчальні комікси тощо.

Задоволені батьки. Подані в журналі матеріали спрямовані на формування життєвої компетентності дітей і сприяють їхньому всебічному гармонійному розвитку, що не може не тішити батьків.

І це, звісно, не все! Адже наша мета — не повчати, а допомагати! Саме тому, любі колеги, запрошуємо Вас переглянути цікавий і мегаінформативний вебінар на тему «Як планувати освітній процес», що відбувся нещодавно - 20 травня о 13:00.

З повагою
головний редактор
журналу

«Методична скарбничка вихователя»

Марина Балагута

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24402

Дбаємо про гігієну дітей

У наш час дуже важливо дбати про гігієту. Адже чисті руки - це запорука здоров'я. Та як заохотити дітей мити руки?
4286

Рухливі ігри в дитячому садку

Рухливі ігри розвивають фізичну активність, увагу, дрібну моторику, спритність, швидкість реакцій і просто дарують радість дітям. Скористайтеся нашою добіркою ігор, аби потішити дошкільників
72913

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді