Рівень якості освіти в Україні впав на 8%, – Сергій Шкарлет

За час пандемії рівень освіти впав. Адже у пікові моменти епідемії діти переходили на дистанційне навчання.

Рівень якості освіти в Україні впав на 8%, – Сергій Шкарлет

Відпустка вчителю, в якого закінчується строковий договір: чи надавати

Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України, наголосив, що пандемія – це абсолютно незвичайний рік для всього світу, не тільки для України.

За словами міністра, позиція всього світу та, зокрема, МОН, в тому, що дистанційна освіта ніколи не замінить повноформатного очного спілкування.

«Але це можливість не зупиняти освітній процес під час, наприклад, червоних зон карантину, коли відвідування навчальних закладів заборонено», – зазначив Шкарлет.

Квітневий моніторинг, в порівнянні з грудневим, показує, що рівень дистанційної освіти на 10 – 15% покращився і зараз становить 70 – 75%.

«В цілому ми приблизно на 8% відсотків оцінюємо падіння якості, але це насправді не критично... В період специфічних умов ведення навчання ми все-таки вистояли. Критичного падіння якості в українській освіті немає»,
– додав міністр освіти.

Джерело: РБК-Україна

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді